Xhensila Pere e zhgënjyer nga meshkujt shqiptar: S’kanë këllqe të ecin me këmbët e tyre

Foto: Instagram

Xhensila Pere, e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’,ka treguar një histori të dhimbshme të jetës së saj private. Madje dhe u është kthyer meshkujve shqiptarë, duke u shprehur se shumica nuk kanë këllqe.

Ester Bylyku: Cila ka qenë arsyeja më idiote, për të cilën je ndarë me një mashkull? 

Xhensila Pere: Arsyeja më idiote, është çështja e mentalitetit. Ndarja ka ndodhur nga paragjykimet e njerëzve që ‘çne ti me atë’, dhe gjëja më e ulët që bëjnë meshkujt shqiptarë, është që dëgjojnë shumë familjen dhe që nuk kanë këllqe të ecin me këmbët e tyre dhe të marrin vendimet e tyre, pavarësisht sa mund ta duan personin përballë.

LEXO EDHE  Iu rikthye tumori në kokë pas 9 vitesh, ecje solidarizimi për aktoren Adriana Matoshi sot në sheshet e Prishtinës