Durrës/ Makina përplas këmbësorin

Një këmbësor është përplasur nga makina, pasditen e sotme në Durrës. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 17:50, në lagjen Nr.1, Durrës.

Makina tip “Ford” me drejtues E. L., ka përplasur këmbësorin S. V., i cili ndodhet  nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE  Nga lavazhet te diskot, ja aktivitetet që nuk do të lejohen në katet e para të pallateve

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.