U përfol se pësoi aksident, ja si reagon Stresi për videon virale

Rreperi I famshwm, Arkimed Lushaj, i njohur me nofkwn “Stresi”, ka reaguar lidhur me videon virale nw Tik-Tok në të cilën pretendohej se ka pësuar aksident.

Personi që ka publikuar videon në fjalë në rrjetin social TikTok, ka shkruar krahas saj: “Momenti kur Stresi bën aksident tek tunelet e Salillarit, Astir. Akoma nuk dihet gjendja e reperit shqiptar”.

LEXO EDHE  Stine flet për sherrin e bujshëm mes motrës dhe gruas së tij

Reperi ka reaguar duke realizuar një duet me videon në fjalë, ku shihet se është shëndoshë e mirë. “Hajde qofsha i xhenetit”, ka shkruar me ironi reperi duke përgënjeshtruar kështu se aksidenti në fjalë ka të bëjë me të.

@officialstresi#duet with @bad_felingss hajde qofsha I xhenetit

♬ S’jam Dorzu – Stresi