Të Dielën, “Foltorja” me gratë demokrate në Tiranë

Foto postuar në FB nga ish-kryeministri Sali Berisha

Ditën e Diel, “Foltorja” rikthehet sërish në kryeqytet.

Ish-kryeministri do të zhvillojë një takim me gratë demokrate. Takimi është planifikuar të nisë në ora 17:00 në ambientet e Hotel Rogner.

“Foltores” pritet ti bashkohet edhe deputetja demokrate Albana Vokshi, e cila në një reagim në rrjetet sociale, ka bëtë apel për pjesëmarrje në këtë takim.

LEXO EDHE  Covid në Greqi, 6677 raste të reja dhe 104 humbje jete

“Zëri gruas sjell ndryshimin. Të gjitha bashkë ndryshojmë botën”, shprehet ajo në një reagim në rrjetet sociale.