Përplasen katër makina në Elbasan, dy të plagosur

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgjik.

Në aksident janë përfshirë katër makina dhe si pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të lënduarve.

LEXO EDHE  "Foltorja" i përgjigjet Bashës: I le demokratët në opozitë për pazaret e tua

Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.