Foto/ Ngjan me Borën dhe Elvanën, si dukej Efi para ndërhyrjeve në fytyrë

Efi është një nga vajzat më të reja të programit ‘Për’puthen 3’.

Ajo është komentuar shumë, mbi të gjitha për pamjen e saj duke u cilësuar si një ndër vajzat më sipatike që ka pasur Për’puthen, por nuk kanë ngelur mbrapa dhe krahasimet me Bora Zemanin, moderatoren e emisionit, si edhe me këngëtaren e mirënjohur, Elvana Gjata.

Efi: Që kur kam hyrë në këtë program, komentet e mia janë vetëm të tilla. Më bëhet shumë qejfi që më krahasojnë me dy femra kaq të bukura siç je ti dhe Elvana, por që jo nuk ju kam asgjë.

LEXO EDHE  Çfarë i tha Fifi në vesh Balina Bodinakut (VIDEO)

Bora: Nuk jemi asgjë, por paskemi çuditërisht ngjashmëri të treja bashkë se edhe mua më kanë thënë shpesh që ngjaj me Elvanën, kështu që është një mix i ne të trejave, tani kemi edhe Efin mes nesh.

Ndërkohe ne rrjete sociale po qarkullojnë disa foto nga “Thashethemet.shqip”, ku Efi shfaqet disa vite më parë, në moshë më të vogël dhe pa ndërhyrje në fytyrë.

Foto/ Ngjan me Boren dhe Elvanën, por si dukej Efi para ndërhyrjeve