Samiu habit me deklaratën: I kam prindërit gjallë, por jam rritur jetim

Foto: Instagram

Samiu, në takimin me Efin, ka habitur me deklaratën e tij duke thënë se është rritur jetim, pavarësisht se ka pasur prindër e familje. Për këtë i referohet faktit se ka bërë gjithmonë atë që ka dashur, pavarësisht se ka pasur apo jo mbështetjen e familjes. Në studio zbuloi se që prej moshën 16-vjeçare është vetëm dhe ia ka dalë.

Samiu: Kam pasur prind e të gjithë, por jam rritur jetim. Kam bërë gjithmonë çfarë kam dashur. Kjo i bie të kesh prind e të rritesh jetim. Më kanë dhënë përkrahje apo jo, unë e kam ndjekur rrugën time. Jam këtu për të gjetur dikë që më ka përshtatet ose është pak a shumë si unë.

Efi: Pse thua kështu?

Samiu: Ti jeton me familjen apo vetëm? (ndëron bisedë, pasi nuk do të tregojë më shumë)

Efi: Po. Kam dhe një vëlla. Jetojmë të katërt bashkë. Je dashuruar ndonjëherë?

Samiu: Po, 15 vjeç.

LEXO EDHE  Antonela provokon Valonin: Çfarë lloj seksi të pëlqen? Ja si i përgjigjet këngëtari