Plas sherri mes dy shoferëve në Tiranë, shpallet në kërkim një person

foto ilustruese

Një konflikt raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Burimet policore njoftojnë se ngjarja ka ndodhur te bulevardi “Nënë Tereza në Kamzë, ku janë konfliktuar drejtuesit e dy mjeteve, shtetasi I. I., 23 vjeç dhe drejtuesi i mjetit tjetër ende i paidentifikuar.

Mësohet se drejtuesi i mjetit tjetër është larguar nga vendngjarja, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Itali/ 103 humbje jete dhe mbi 15 mijë raste të reja në 24 orët e fundit

Kamzë/ Informacion paraprak

Me datë 18.11.2021, rreth orës 17:10, te bulevardi “Nënë Tereza” në Kamzë, janë konfliktuar drejtuesit e dy mjeteve, shtetasi I. I., 23 vjeç dhe drejtuesi i mjetit tjetër ende i paidentifikuar.

Nga shërbimet e Policisë po punohet për identifikimin e drejtuesit tjetër që është larguar nga vendngjarja.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.