VIDEO/ Neuer dhuron spektakël, fiton 50 euro në stërvitje

Kurrë nuk duhet vënë bast me Manuel Neuer. Portieri duket se ka luajtur dhe ka fituar 50 euro gjatë një prej seancave të fundit stërvitore.

Momenti është filmuar dhe është publikuar në rrjetet sociale nga klubi bavarez.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’/ Lionel Messi mer çmimin e parë