“Punoj në një lokal nate si kërcimtare”/ Kiçja flet për të dashurin xheloz: Ndonjëherë e rrah

Kiçja, e njohur ndryshe si “Mbretëresha e Instagramit”, e ftuar në D-Night, zbuloi se punonte në një lokal nate si kërcimtare dhe PR duke u bërë e pavarur nga i dashuri i saj aktual.

Pjesë nga intervista:

Kiçja: I dashuri im është shumë xheloz, por shumë xheloz.

Dajana: Është xheloz, por ama të lejon të punosh në një lokal nate

LEXO EDHE  Iu rikthye tumori në kokë pas 9 vitesh, ecje solidarizimi për aktoren Adriana Matoshi sot në sheshet e Prishtinës

Kiçja: Është xheloz, por nuk mund të më ndalojë mua të punoj. Nuk do të pres unë nga i dashuri të më bleje pastën e dhëmbëve apo rimelin e syve. Njeriu nuk duhet të varet nga askush. Ai është tërë kohës xheloz, madje edhe rrihemi ndonjëherë, por gjithsesi unë e dua shumë atë njeri.