Einxhel Shkira tregon arsyen e çuditshme pse nuk do krijonte një lidhje me Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri janë përfshirë në një konflikt të ashpër gjatë ditëve të fundit që ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së spektaklit të djeshëm. Sipas Ilirit, Einxhel ka nxitur debatin për Kosovën dhe Shqipërinë.

Einxhel: Arbër e dëgjove me veshët e tua apo ta thash unë?

Arbri: E kam treguar të gjithë skenën.

Ndërhyn Iliri…

Einxhel: Vazhdo grij sallatë.

Iliri: Nëse grij sallatë, ti kosit bar.

Einxhel: Kam thënë që Arbri më pëlqen shumë si djalë dhe i kam thënë që jam natyrë e tillë. Është dashur kartolina e Beatrix që të afrohem me të. Me Arbrin kam nisur që liven e parë dhe kishte një natë durimin që të zgjasë dorën.

LEXO EDHE  Robert Aliaj flet për të birin që po kërkon dashurinë në TV: S'besoj që do gjejë nuse

E pyetur nëse do të ketë një romancë me Arbrin (DJ Dagz), Einxhel thotë: “Nuk kam ndërmend të kem asgjë mes meje dhe Arbrit sepse Iliri do të mendojë se do e përdor si lojë”.