Besa Kokëdhima shtrohet në spital, çfarë ka ndodhur me këngëtaren

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka shqetësuar ndjekësit e saj, teksa ka treguar se është shtruar në spital pasi është helmuar.

Me anë të një postimi të bërë në rrjetin e saj social Fb, këngëtarja ka postuar një foto nga spitali, teksa krahas ka shkruar:

Kujdes nga helmimi i ushqimit, uji i çezmës, ushqimi i prishur, gripi. Do të bëhem një pirate që jeton në det”.

Artistja nuk ka qenë shumë aktive, pasi është marrë me albumin e saj më të ri, i cili do të jetë një “epokë e re” për Besën.

LEXO EDHE  Publikohet video nga prapaskenat/ Plas keq sherri mes Samiut dhe Efit