Argjendi vendos të largohet nga “Për’puthen”: Po njihem jashtë me një vajzë tjetër

Foto: Instagram

Argjend Rraci, djali i parë që u prezantua në “Për’puthen” këtë sezon, vendosi të largohet nga programi.

Ai tha se do të largohet pasi ka nisur një njohje jashtë dhe ja ka komunikuar këtë produksionit që prej dy javësh.

“Dua të them se kam shijuar çdo moment edhe të mira edhe të këqija, momente të bukura e ndoshta më pak të bukura. Shumë faleminderit të gjithëve, nuk kam dashur kurrë të shpik ndonjë gjë vërtetë. Thjesht dua t’ju falenderoj juve, Olsën, produksionin, për respektin që më keni dhënë dhe ju uroj çdo të mbarë”- tha ai në ikje.

LEXO EDHE  Valon Shehu flet pas eliminimit, zbulon arsyen se pse lahej nudo në “Big Brother Vip”