Video emocionuese/ Adele ndihmon të riun ti propozojë martesë të dashurës gjatë koncertit

CBS

Këngëtarja e famshme Adele ndihmoi një burrë t’i propozonte martesë të dashurës së tij gjatë koncertit të saj special në TV.

Adele i kërkoi audiencës që të qëndronte në heshtje ndërsa nga Quentin e çoi të dashurën e tij, Ashley, në skenë me sytë e mbyllur. Ashley u shtang kur e gjeti veten përballë një turme ndërsa Quentin u ul në gju.

LEXO EDHE  Einxhel dhe Beatrix po flisnin për Borën, Donaldi i kthehet keq: Nuk lejoj të flasë njeri keq për të

Adele këndoi këngën e saj të radhës kushtuar çiftit të sapofejuar, “Make You Feel My Love”.