U21/ Kosovë-Shqipëri, kuqezinjtë kalojnë në avantazh

Shqipëria U-21 ka kaluar në avantazh ndaj Kosovës U21 në minutën e 58-të, ndeshje kjo e vlefshme për eliminatoret e Europianit të kësaj grupmoshe.

Asllani gjen në mënyrë perfekte Karricën në zonë dhe ky i fundit nuk gabon, duke i dhënë avantazhin Shqipërisë.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’/ Lionel Messi mer çmimin e parë