Horrori në Fier/ Zbulohet identiteti i 8-vjeçari që u v*a nga monstra Klodian Çalamani! Emri

Është zbuluar identiteti i 8-vjeçarit që u vra nga monstra Klodian Çalamani mbrëmjen e sotme në fshatin  Greçali të Fierit.

Burime bëjnë me dije se fëmija është identifikuar si Vellasia, ndërsa mamaja e tij quhet Florida.

LEXO EDHE  Escobar sot në Tiranë

Kutojmë se 8-vjeçari është rrëbyer dhe më pas vrarë e groposur pranë oborrit të shtëpisë nga Klodian Çalamani.