Dj Dagz përplaset me Arjola Demirin: Nuk ha mbeturinat tuaja

Banorët e “Big Brother” janë përplasur sërish me njëri-tjetrin pasi Ilir Shaqiri, Monika Lubonja, Kledi Hysa dhe Arjola Demiri kanë shijuar ndeshjen veç banorëve të tjerë.

Tensionet janë ngritur kur të gjithë banorët kanë dalë në oborr dhe Arjola u thotë të hanë nga picat që janë në tavolinë. Fillimisht asnjë nga banorët nuk pranon madje një debat ndizet kur Arbër Gumnishta, i njohur ndryshe si Dj Dagz, i thotë se nuk ha mbeturinat që lënë të tjerët.

Dj Dagz: Nuk po më hahet. Nuk do ha me zor tani. S’do hamë ca të jetë bërllog (mbeturina)

LEXO EDHE  E akuzuan se ka punuar prostitutë në Itali, Antonela: Më kanë paragjykuar gjithmonë

Arjola: Nuk janë mbeturina se nuk i kemi prekur hiç. Unë skam prek asnjë nga ato se nuk i kam qejf picat

Dj Dagz: Mos më keqkupto po nuk i ha dot. Unë nuk ha dot me zor, s’po më hahet bukë, është ora 3

Arjola: Mirë o shpirt se nuk e kam me ty, e kam me të gjithë

Sabiani përpiqet të qetësojë situatën teksa i thotë Arjolës se ata e bënë të tyren dhe banorët nuk e kanë problemin me ta.