Tragjike/ Përplasje mes bandave të dro*ës, vri*en 5 anëtarët e familjes

Persona të armatosur në Meksikën veri-qendrore sulmuan një shtëpi dhe vranë pesë anëtarë të familjes, mes tyre një djalë 14-vjeçar, ndërsa është plagosur dhe një foshnjë 8-muajshe.

Prokurorët thanë se vrasjet dyshohet se ndodhën si pasojë e “luftës” mes bandave të drogës në terren.

Tre gra, një burrë dhe një djalë, të gjithë besohet se ishin pjesë e një familje, u gjetën të vdekur nga plagët me armë zjarri.

LEXO EDHE  Pretendonte të shëronte kancerin duke bërë se*s me pacientet, arrestohet mjeku

Foshnja u dërgua në spital për të marrë ndihmë mjekësore pasi kishte plagë në krahë ndërsa, në shtëpi u gjet një tabelë ku ishte shkruar një mesazh i cili i referohej një bande droge.