VIDEO/ Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës, shënon Çekiçi

Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Andorrës në minutën e 74-t.

Autori i golit është Cekici i cili është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, të fituar nga Uzuni.

Pas një goditje nga këndi Uzuni pengohet në zonë dhe gjyqtaria bën shenjë nga pika e bardhë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Milan-Sassolo, VAR nuk akordon një të kuq flagrant në San Siro! Taka ngritur poshtë gjurit