Shqipëri-Andorra/ Reja kryen zëvendësimet e para, Ernest Muçi debuton me Kombëtaren

Ende pa gola sfida mes Shqipërisë dhe Andorrës teksa po luhet pjesa e dytë. Në minutën e 56-të, trajneri Reja kryen dy zëvendësime duke larguar nga fusha Ramadanin dhe Seferin, ndërsa inkuadrohen Ernest Muçi dhe Nedim Bajrami.

LEXO EDHE  VIDEO/ 8 gola dhe 3 kartona të kuq, Udinese i mohon Lazios fitoren në minutën e 100-të

Ish-sulmuesi i Tiranës, Muçi, debuton kështu me fanellën e ekipit të parë të Shqipërisë.