Kastravec dhe presh për Qeverinë, dhurata e deputetit nga fermerët e Myzeqesë

Deputeti demokrat Saimir Korreshi iu bashkua sot protestës së fermerëve. Korreshi përmes një postimi në rrjet shkruan se po kthehet në Kuvend, madje ka menduar edhe për një dhuratë për ministrat dhe Kryeministrin.

LEXO EDHE  Koronavirusi në M.Veriut/ 14 humbje jete dhe 419 raste të reja në 24 orët e fundit

“Rrugës për në Parlament. Duke i sjell produkte BIO qeverisë direkt nga fermerët e Myzeqesë”, shkruan Korreshi.