E mbante të fshehtë, vajza e Paul Walker luftoi para dy vitesh me sëmundjen e rëndë

Instagram Post

Vajza e Paul Walker, Meadow, ka zbuluar se ka hequr një tumor. Modelja 23-vjeçare postoi një foto të saj para dy vjetësh, e veshur me një rrjetë flokësh nga spitali.

 “Sot 2 vite më parë. Kam bërë një rrugë shumë të gjatë. Bye bye tumor. E bekuar dhe mirënjohëse”- ka shkruar Meadow në foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

 

LEXO EDHE  Ja banori VIP që u eliminua mbrëmjen e djeshme nga "Big Brother"

Kujtojmë se pak javë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj në martesë dhe u shoqërua në altar nga kumbari i saj, Vin Diesel.