VIDEO/ Patricios i shpëton topi nga duart, Serbia barazon ndaj Portugalisë

Reagimi i Serbise ndaj Portugalise nuk ka munguar. Pasi Vlahovic goditi shtyllen dhe ishte i pafat, ekipi mik ka gjetur rrjeten me Dusan Tadic.

Nje goditje e forte brenda zone, portieri i Romes dhe Portugalise, Rui Patricio, nuk e ka mbajtur dhe i ka shpetuar nga duart, duke perfunduar pas vijes dhe konfirmuar keshtu golin e barazimit per Serbine.

 

LEXO EDHE  VIDEO/ 8 gola dhe 3 kartona të kuq, Udinese i mohon Lazios fitoren në minutën e 100-të