Dalin pamjet pak sekonda pas ekzekutimit mafioz mbrëmjen e djeshme në Astir (Video)

Këto janë pamjet vetëm pak sekonda pas atentatit të rëndë në ‘Astir’, Tiranë, ku një Audi i bardhë që kishte ndaluar në kryqëzim u qëllua me breshëri armësh.

Në këtë atentat u vranë dy të rinj, Erigers Mihasi 32 vjeç dhe Armando Dumani.

Në video shikohet edhe një punonjës policie, i cili zbret nga makina dhe shkon e shikon vendin e ngjarjes, më pas kthehet sërish në mjet dhe njofton në radio.

LEXO EDHE  Mesazhi që u dha nga Brukseli për Asociacionin

Ndërkaq një tjetër person afrohet pranë makinës dhe kur kupton çfarë ka ndodhur, shpërthen në ulërima.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)