Noizy e surprizoi në 50-vjetorin e lindjes, Skerdi Faria zbulon sa e pagoi reperin

Skerdi Faria, i njohur ndryshe si doktori i VIP-ave, i ftuar në Glamour Zone, ka folur me detaje për miqësinë e tij me reperin Noizy. Ai tregoi se gjithçka nisi shumë vite më parë, kur stampoi një bluzë ku shkruhej ‘OTR deri në vdekje’, dhe më pas Noizy e postoi.

Pak kohë më parë, reperi mori pjesë në ditëlindjen e Skerdit dhe doktori zbuloi se kjo ishte një surprizë për të.

LEXO EDHE  Në një lidhje me Bora Zemanin? Atdheu u jep fund aludimeve

Ester Bylyku: Tani, kjo surpriza e tij ishte me lëkë apo pa lekë? Sa e pagove Noizyn që këndoi në ditëlindjen tënde?

Skerdi Faria: Ka qenë vërtetë surprizë nga ana e miqve dhe nga Noizy. Erdhi më uroi, këndoi disa këngë dhe iku sërish në Durrës, por nuk e kemi paguar asnjë lekë.