“I pëlqeve publikut sepse u tregove ta*gat”, plas sherri mes vajzave në “Big Brother” (Video)

Sara Berisha i tha Einxhel Shkirës se ajo me Beniadën u pëlqyen më shumë nga publiku sepse i dolën tangat duke kërcyer twerk. Kjo deklaratë e saj ka revoltuar vajzat, por Sara i kërkoi falje menjëherë.

“Nëse u ofendove për këtë gjë, të kërkoj falje. Se bëra të ndihet keq Einxhel, sidomos asaj që kam një raport këtu. Po i mëshoni fjalinë që unë thashë ‘Einxhel ka dalë me ta*ga’. Po të kërkoj falje para të gjithë Shqipërisë”- tha Sara.

“Nuk e dëgjova vetëm unë, por e the dhe e dëgjoi e gjithë Shqipëria.”- iu kthye Einxhel.

Pas këtij diskutimi, Sara ka shpërthyer në lot. Teksa po bisedonte me Fifin, Sara i sqaroi se në një moment të twerk-ut, Einxhelit i dukeshin të brendshme dhe publikut i pëlqeu kjo gjë.

LEXO EDHE  Adriana Matoshi del nga kujdesi intensiv pas operacionit në tru, si është gjendja shëndetësore

“U mërzit, nuk doja t’ja thoja me u ndje keq. U ofendua dhe e kuptoj.Nuk dua të prish marrëdhënie për gjëra kaq të ulëta kur nuk jam ai lloj tipi. E thashë pa menduar dhe i kërkova falje. E pranoj apo jo, është puna e vet.E kuptoj që na sheh një publik i tërë, Einxhelin e ndjekin ata të shtëpisë, mua po ashtu. Normalisht nuk i vjen mirë asnjërit. Mu kthye dhe Semi, mu kthy Beni, mu kthyen të gjithë. Unë nuk mund t’i ri mbrapa Einxhelit ti them më fal, i thash tre herë, këtu janë thënë gjëra dhe më të këqija.”– tha Sara.