E rëndë në Dibër, ndërron jetë fëmija

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Dibër.

Një fëmijë ka ndërruar jetë duke luajtur pranë banesës së tij.

Në njoftimin për mediat, policia nuk jep shumë detaje, por thekson se fëmija ishte duke luajtur pranë banesës së tij në momentin që është rrëzuar në tokë dhe për pasojë ka humbur jetën

LEXO EDHE  VIDEO/ Ups... "Green Pass" apo "Pras", gafa e deputetes socialiste me pasaportën e vaksinimit