Aksident te mbikalimi i Saukut, makina përplaset me barrikadat dhe përmbyset

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek mbikalimi i Saukut.

Mësohet se një makinë është përplasur me barrikadat dhe është kthyer përmbys në rrugë, në dalje të autostradës që lidh TEG-un me Unazën e Re.

LEXO EDHE  Tenderi i uniformave, SPAK jep pretencën për 10 të pandehurit

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.