E moshuara flet për të dashurin 46 vjet më të vogël: Lidhja në distancë nuk përballohet

Një e moshuar 82- vjeçare, e cila u bë e njohur me historinë e saj të dashurisë me një egjiptian 46 vjeç më të vogël, së fundmi ka zbuluar se të qenit larg prej tij nuk e përballon dot.

Britanikja, Iris Jones, nga Weston-super-Mare, është zotuar të shkojë në Egjipt për të qenë me bashkëshortin e saj prej një viti, Mohamed Ahmed Ibriham, 36 vjeç, nëse kërkesa e tij për vizë refuzohet, shkruan Daily Mail.

Iris, e cila u takua me Mohamedin në Facebook në vitin 2019 dhe u martua në vitin 2020 e përshkroi si të dhimbshme faktin se ai jeton larg dhe panemdia nuk po i lejon ata të jenë bashkë.

LEXO EDHE  Tragjike/ Gjenden 5 trupa të pajetë në një shtëpi, mes tyre dhe fëmijë

Marrëdhënia e çiftit ra në qendër të vëmendjes vitin e kaluar kur Iris foli në një emision për diferencën e madhe të moshës dhe përfundoi duke zbuluar detaje të jetës së tyre seksuale. Duke folur, ajo tha se sa shumë i mungon burri i saj.