“Nuk kam probleme mendore”/ Çfarë po ndodh me Fifin në shtëpinë e “Big Brother”

Marrë nga "Instagram"

Sherri i sajuar i Fifit dhe Monika Lubonjës ka krijuar një situatë aspak të mirë në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Në një bisedë me Kledin, ky i fundit i ka thënë Fifit se nuk i ka pëlqyer kjo shaka e tyre, pasi as nuk ka mundur të bëj gjumin mirë gjatë këtyre ditëve, kur dyshja po debatonin. Në një moment Kledi i thotë që është keq edhe para publikut të ndahemi në grupe brenda shtëpisë, derisa Fifi ia kthen se kjo gjë nuk i intereson.

LEXO EDHE  Donaldi e 'tradhtoi' publikisht/ Bora Zemani merr vendimin e papritur, heq dorë nga prezantimi i Festivalit në RTSH

“Mua nuk ma nin se qysh dalë para publikut. Unë s’kam probleme mendore, karrierën time e kam fituar me djersë e gjak e me mish e shpirt. Nuk e kam fituar duke i hapur këmbët”- ishte deklarata e Fifit.

LEXO EDHE:

E papritur! Fifi me shkop druri nëpër shtëpi, Semi kalon në ankth dhe ‘shpërthen’ në lot (VIDEO)