‘Tani për tani janë gjallë …’/ Pamje rrënqethëse! Momenti kur familjarët mësojnë për krimin në Vlorë (Video)

Kanë dalë pamjet nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së dotme të ndodhur në fshatin Mekat në Vlorë, ku nipi vrau xhaxhanë dhe më pas veten.

Në video shihet momenti kur familjarët e dy viktimave sapo kanë mësuar ngjarjen, ndërsa nuk e dinë ende nëse xhaxhai dhe nipi kanë vdekur.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Greqi/ 88 humbje jete dhe 7486 raste të reja në 24 orët e fundit

Aty dëgjohen ulërima e të qara, ndërsa një zë dëgjohet të thotë se “tani për tani gjallë është ai, është sëmurë, janë rëndë të dy, edhe ai, edhe xhaxhi Jori”. /BW

https://www.youtube.com/watch?v=v9DWAgZaOLs&feature=emb_imp_woyt