VIDEO/ Armando Broja nuk ndalet, shënon dhe përmbys rezultatin ndaj Burnley

Armando Broja ka shënuar golin e dytë në Premier League me Southampton në ndeshjen ndaj Burnley.

Sulmuesi “kuqezi” ka shënuar golin e dytë edhe për skuadrën e tij pak momente më parë duke përmbysur rezultatin.

LEXO EDHE  Rangnick debuton me fitore, Man United mposht Crystal Palace-n

Kjo është ndeshja e dytë që sulmuesi e nis titullar dhe vazhdon të shkëlqejë.