Shpërthen në flakë magazina me jonxhë në Vlorë

Një magazinë me jonxhë është përfshirë nga flakët, mbrëmjen e sotme, në Vlorë

Burimet bëjnë me dije se në vendin e ngjarjes ndodhen dy makina zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërsa paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

LEXO EDHE  109 vjetori i Pavarësisë, Meta publikon foto me nipin e Rugovës