Këmbimi valutor për ditën e sotme, e premte 22 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe një rritje e lehtë e Paundit Britanik. Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

LEXO EDHE  “Më rrëmbyen 4 burra”, gjendet 28-vjeçarja e zhdukur. Kishte ikur me të dashurin

Dollari: Blihet 104 Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.3 Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 143 Shitet 144.2

Franga Zviceriane: Blihet 112.6 Shitet 113.4