VIDEO/ Portieri humbet kontrollin, pëson gol dhe rreh mbrojtësin e tij

Në një ndeshje të kampionatit të Irlandës së Veriut, portieri i ekipit Glentoran ka humbur krejtësisht kontrollin, duke dhunuar një nga shokët e ekipit të tij.

Aaron McCarey, menjëherë sapo pësoi një gol nga Coleraine, iu sul mbrojtësit Bobby Burns me ulërima dhe më pas e kapi nga bluza dhe e goditi.

LEXO EDHE  VIDEO/ Jasir Asani shënon eurogol dhe mahnit të pranishmit

Ishin lojtarët e tjerë ata që e ndalën çmendurinë e portierit, ndërkohë që arbitri e ndëshkoi menjëherë me karton të kuq, ndërsa tifozët e ndëshkuan me vërshëllima.