U përfol se është në një lidhje me Bora Zemanin, reagon për herë të parë Atdheu

Në media është përfolur gjatë për një romancë të mundshme mes Atdheut, ish-konkurentit të “Për’puthen” dhe moderatores Bora Zemani.

Kjo ka ardhur pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Borës pas daljes nga emisioni. Ai madje ka thënë se dhe vajzën dëshironte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur Bora.

Për të sqaruar zërat, Bora postoi një InstaStory, në të cilën i sqaroi të gjithë: