VIDEO-FOTO/ Dëbora e parë zbardh zonat malore në Korçë

Zonat malore në qarkun e Korçës janë përfshirë nga reshjet e para të dëborës në orët e para të mëngjesit.

Reshje bore ka pasur në Malin e Gramozit në Kolonjë dhe në Mokër të Pogradecit.

LEXO EDHE  Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua pas aksidentit, arrestohet shoferi

Image

Image

Image

Image

Image