VIDEO/ Drogba si në kohët e arta, hat-trick në ndeshjen e veteranëve të Marseille

Didier Drogba shënoi një hat-trick në ndeshjen e veteranëve të Olympique Marseille.

Në një takim në të cilin imazhi i ish-futbollistit në pension të Samir Nasri u bë viral, ish-sulmuesi i Marseille dhe Chelsea, ndër të tjera, Didier Drogba, shënoi tre gola, duke demonstruar kështu se pavarësisht se kishte tërhequr, festimin e tij me krahë hapur nuk e harron, duke u kthyer në kohë disa vjet më parë sikur të ishte akoma aktiv.

LEXO EDHE  VIDEO/ Liverpool shtang Man.United, "The Reds" shënojnë golin e dytë