Tjetër tërmet i fortë godet Greqinë, ja sa ballë ishte

Një tjetër tërmet i fortë ka lëkundur Greqinë para pak minutash. Tërmeti ka qenë i forcës 4.5 ballë dhe ka qenë në afërsi të Patras.

Kujtojmë që prej më shumë se 1 muaji Greqia ka qenë nën goditjen e vazhdueshme të tërmeteve, ku më i forti ra pak javë më parë i cili ishte i forcës 6.5 ballë.

LEXO EDHE  Skandal, djali i Vuçiç, i ka dhënë një thes me para një të dënuari për krime lufte

Deri më tani nuk raportohët për lëndime në njerëz apo dëme materiale.