Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur

Të shtënat me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.

Nga të dhënat e para, raportohet se të shtënat janë dëgjuar në zonën e ish-Parkut të Autobusëve, në kryeqytet.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, pas marrjes së një telefonate për të shtënat.

LEXO EDHE  Mandati i tretë, ose plaçkitja e fundit

Nga ana e tyre, shërbimet policore po krehin zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorit të ngjarjes.