I skadon kontrata me Azerbajxhanin, befason De Biasi: Do të ishte kënaqësi të merrja drejtimin e…

Pas largimit të trajnerit Bernard Challendes, emra të ndryshëm u përfolën për të drejtuar kombëtaren e Kosovës.

Njëri ka emrat e përmendur, ishte ai i ish-trajneri të Shqipërisë, Gani De Biasi, i cili për Indeksonline ka thënë se nuk ka kontaktuar me drejtuesit e FFK, por nuk do ta përjashtonte si mundësi.

LEXO EDHE  Teuta-Tirana/ Pjesa e dytë nis “zjarr”, bardheblutë në avantazh

“Mbas një muaji më skadon kontrata me Azerbejxhanin, por nuk kam folur me FFK-në. Jam i hapur dhe do të ishte kënaqësi ta merrja drejtimin e Kosovës”, tha De Biasi.