Nuk i eci për burrë te ‘Përputhen’/ Luli, nuk mbet pa hiç. Merr propozim nga një gjinekolog!

Personazhet e ‘Përputhen’ vazhdojnë të jenë pjesë e lajmeve rozë. Një ndër ato është edhe Luli. Ajo është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun.

Në një emision televiziv i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.

Dajana jam nga Tirana ku gjendet Luli paradite?

Luli: Paradite dal,psonis,bëj çik ecje..

Gazetarja: Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s’ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe.

LEXO EDHE  Vr*u kineasten dhe plagosi regjisorin/ Kush e kishte mbushur armën që tronditi Hollywood-in

Luli: Çfarë doktori është ky për dhëmbët apo nga ata që të viziton.

Gazetarja: Gjinekolog

Luli e pranon doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij