‘Do ju q* ça ju …’/ Stresi ka një mesazh për të gjithë kundërshtarët sapo të vijë në Shqipëri (Foto)

Stresi është kthyer në Shqipëri, pas muajsh që ndodhej në arrati.

Disa muaj më parë Stresi paralajëmroi rikthimin, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur duke ofenduar.

LEXO EDHE  Manjani thirrje demokratëve: Bashkohuni me Foltoren, e vetmja rrugë që të keni parti

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkroi reperi në postimin e tij.