VIDEO/ “Big Brother Fan Club” nis të dielën, zbulohet emri i moderatores

Big Brother-Top Channel

Inserti i “Big Brother Fan Club” është publikuar në faqen zyrtare të Instagramit të Top Channel dhe moderatorja do të jetë Dojna Mema.

“Të vërtetën e fshehin fjalët, por jo sytë!”– thotë Dojna, e cila njofton se Fan Club do të transmetohet çdo të dielë në orën 12:30.

“Big Brother Fan Club” do të ketë të ftuar të cilët do të komentojnë, analizojnë dhe kritikojnë sjelljet e banorëve brenda dhe jashtë shtëpisë, pas të eleminuarëve të parë të cilët ftohen në studio pas largimit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO EDHE  Publikohen pamjet/ Ja çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë