Të shtëna me armë zjarri në Tiranë (VIDEO)

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa të shtënat kanë shkaktuar panik te banorë të zonës.

LEXO EDHE  Tjetër tërmet i fortë godet Greqinë

Nga të dhënat e para mësohet se një person ka qëlluar me armë dhe raportohet për një të plagosur. (vijon).