Sot “Foltorja” e Kukësit, Berisha apel demokratëve për pjesëmarrje: Vetëm të bashkuar fitojmë

Ish-kryeministri Sali Berisha u ka bërë apel demokratëve të marrin pjesë në “Foltoren” e Kukëit, që zhvillohet këtë pasdite.

“Sot ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures ne Kukes do mbahet Foltorja: ‘Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me hapur’ ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha në një postim në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta piktori i njohur korçar Sotiraq Xega