Shqipëri-Poloni, ndiqni ndeshjen “live”

Ka startuar në orën 20:45 sfida Shqipëri-Poloni e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2022.

Si pasojë e mungesave të rëndësishme në rreshtim për shkak dëmtimesh, pezullimesh e COVID, Shqipëria vjen e cunguar dhe me shumë ndryshime në formacion.

LEXO EDHE  Çuçi mbledh drejtuesit e IKMT: Nisni shembjen e ndërtimeve që nuk legalizohen

NDIQNI NDESHJEN LIVE