Megan Fox pozon nudo dhe i drejton armën të dashurit tek organi gjenital

Foto: Instagram

Megan Fox dhe i dashuri i saj, këngëtari Machine Gun Kelly, tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese në kopertinën e revistës “GQ”.

Modelja dhe aktorja seksi pozoi nudo, e ulur në një divan, teksa i drejtonte një armë në organin gjenital Machine Gun Kelly-t, i cili qëndron në këmbë pranë saj. Fotot e dyshes po bëjnë xhrion e rrjetit.

Image
Image

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother