PS mbledh Grupin Parlamentar, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh këtë të hënë Grupin Parlamentar.

Në këtë mbledhje, ku i pranishëm do jetë edhe Kryeministri Edi Rama, pritet të jetë në fokus vendimi i qeverisë sa i përket emergjencës energjetike dhe plani me 3 pika i prezantuar të Shtunën.

LEXO EDHE  Ju gjetën 60 mijë euro në shtëpi, ish-kreu i Kadastrës së Vlorës: Janë të vëllait

Mazhoranca pritet që të diskutojë edhe mbi kërkesat e PD-së për ngritjen e disa komisioneve hetimore.