Bien reshjet e para të dëborës në Ballkan, ja në cilin shtet (Video)

Në Bosnjë Hercegovinë kanë nisur reshjet e para të dëborës. Probleme janë regjistruar në qytetin, Kupres, ku shoferët e kanë të vështirë të udhëtojnë.

Mediat vendase raportojnë se është regjistruar një aksident, ku janë përfshirë disa automjete. Deri më tani nuk ka informacione për të lënduar, shkruajnë mediat.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Greqi/ 88 humbje jete dhe 7486 raste të reja në 24 orët e fundit

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëposhtme.